Teeme Pai eri.

 

Kõik see hea saab kunagi otsa. Nii on ka Teeme pai Kinkekaardite kasutamise aeg otsa saanud. Aitäh veelkord meditsiiniõdedele ja hooldustöötajatele meie eest hoolitsemise eest!

 

Aitäh meditsiiniõed ja -hooldajad, et raskel ajal meid hooldate ja ravite. Meil on hea meel, et Kuressaare Haigla Toetusfondi „Teeme Pai” algatusel pakutakse teile SPA, hotellide ja teatrite tasuta külastamist. Lisame omalt poolt võimaluse puhata aktiivselt matkates kanuudega, parvega ja .....

 

Pange tähele, et Teeme Pai kinkekaardi kehtivusaeg on 31 märts 2022!

Pakume vahetusvõimalust enne 31.märtsi 2022 kus 40€ ja 10€ väärtuses Teeme Pai kinkekaarte saate vahetada sama väärtuses Livonia Matkad-e kinkekaardide vastu kehtivusega kuni 25 sept. 2022.

Livonia Matkad-e kinkekaarti saate kasutada maksevahendina meie jõematkadel kanuu- või parvematkal. Saate tasuda majutuse eest Livonia Matkamajas. Kui tellite meie 1+8 väikebussi teenust, siis saate ka transporditeenuse eest tasuda kinkekaardiga.

Teeme pai kinkekaardi ainulaadne kood tuleks saata enne 27 märtsi 2022 Livonia Matkad-ele aivar@livoniamatkad.ee Kui kood on õigeks tunnistatud, siis kirjutame Livonia Matkade kinkekaardile summa (40€; 50€; 60€; ..... ) vastavalt ja saadame Livonia Matkad-e kinkekaardi unikaalse koodiga kas posti teel ümbrikuga või e-kirja kinkekaardi fotona. Livonia Matkade kinkekaart ei ole nimeline. Saate seda omakorda edasi anda/kinkida/müüa.

Ärge palun jätke Teeme Pai kinkekaarti sahtlisse vedelema! Kasutage seda puhkamiseks või kui te ei leia mitte ühtegi sobivat puhkamisvõimalust, annetage oma kinkekaardi kood turismiettevõttele. Teeme Pai kampaania annetajad soovisid ju pakkuda meditsiinitöötajatele puhkust ja raskustes vaevlevale eesti turismitööstusele tööd ja palka.

Vastan hea meelega ka teie küsimustele te. 5669 1318. Päikest! Aivar Livonia Matkad-est