Koopasafari õpilastele

"KOOPASAFARI" KOOLI- JA KLASSIEKSKURSIOONIKS! 1-päevane kanuumatk saatjaga Salats jõel


BRONEERI MATK VÕI KÜSI LISAINFOT

Livonia Matkad, kanuumatk, koopasafari, kanuumatkad, kanuu, matk, õpilastele,

Väga põnev kanuumatk koos koobaste külastamisega on saadaval vaid meie pakkumistes. Koopasafari võib olla iseseisev ekskursioon või pikema klassiekskursiooni osa.

Selle kanuumatka sisse mahuvad Salatsi jõe kaunid liivakivi paljandid ja koopad. See tähendab loomulikult ka seda, et vaatame püstloodis kaldajärsakuid nii alt (jõelt) ülesse kui ülevalt alla. Vaatame ka „mäe sisse“. Saatjaks ja korraldajaks suurte kogemustega, eesti- ja venekeelne saatja.

Kanuumatkale lisaks toimub väike jalgsimatk Kajakalju Rahvuspargis, kus külastame Kuradikoobast (Kuradikeldrit). Kui suurvesi on taandunud, siis on võimalik külastada ka Baltimaade pikimat looduslikku liivakivikoobast. Selle koopa kogupikkuseks on uurijad mõõtnud 300 m. Ilma erivarustuseta, saame läbi käia 2 saali ja 20...30 m.

Matka juurde kuulub ka lõkkel valmistatud kartulipuder, leib ja joogivesi. Söömiseks ja söögi valmistamiseks vajalikud nõud on matkakorraldaja poolt.

Tuleme teile vastu Mazsalaca linna. Matkasaatja juhatab Teie bussi jõe äärde ja matka ajaks juhatatakse Teie buss edasi kanuumatka lõpetamise kohta matkalisi ootama.

Kanuumatka pikkust saab valida 8 või 12,5 km. Matka kestvus on umbes 5...6 tundi. Matkaaja sisse on arvestatud kanuusõidu teooria- ja ohutusõpe kalda enne matka, kanuumatk jõel, ekskursioonid  Kajakalju pargis, Suure X koopa külastus ja lõunapaus.

Eelmiste aastate kogemusest oleme lisanud võimaluse neile, kes jõel matkata ei saa (veidi haige, veekartus jne.) teha kaasa klassimatka kaldal saatvas autos. See tähendab, et koopakülastused, ekskursioonid maismaal, lõunapaus ja saunaõhtu saavad ikkagi kõik õpilased kaasa teha.

Matk võib lõppeda köetud sauna juures. Samas on võimalik ööbida. Vaata lisainfot SIIN. Ja SIIN.

Matka hind õpilastele on 40€ matkakoht. Tasuta on iga 8-s koht (saatjad õpetajad, -lapsevanemad). Minimaalne grupihind on 300€. Matka aeg ja osavõtjate arv tuleb matkakorraldajaga kokku leppida ja sobiva aja olemasolu korral tuleb teha ettevõtte arvele ettemaks kas kogu matka maksumuses või vähemalt 10€ matkakoha eest. Vaid nii saab matka aega ja varustust broneerida. Kui matka maksumust tasutakse kahes jaos, tuleks teine pool summast tasuda vahetult enne kanuumatka ülekandega või kohapeal sularahas. Kohapeal kaardimakse võimalus puudub.

Livonia Matkad, kanuumatk, kanuumatkad, saun, soome saun, sauna, Salatsi,Lisatasu eest saab tellida meie sõpradelt  soome sauna päris jõe kaldal. 

BRONEERI MATK VÕI KÜSI LISAINFOT