Majutus meie naabruses

Kui teile sobib majutuskoht Kilingi-Nõmmes (linnas) siis kindlasti vaadake meie lehele Livonia Matkamaja, majutus Kilingi-Nõmmes.

Kui majutus väikelinnas ei sobi või on teie grupp suurem siis valige majutus meie naabrusest:

Aasa puhkemajad on privaatsem koht. Kaks palkmaja saunadega ja magamiskohtadega sobivad rohkem peredele või väiksematele gruppidele, kes naudivad teineteise seltskonda saunas ja maja ümber muruplatsil. Sööki saab ise valmistada või perenaiselt tellida.

Peebu saunad (varasem Peebu Parvsaun) nime kandev kompleks on paljude saunade paradiis, kuid seal on ka üks saunamaja soome saunaga milles ka 8 voodikohta. Saunade ümber on võimalik rentida kämpinguid ja telkida.Sööke saab valmistada ise või tellida teistest toitlustusasutustest kohale valmistoit.

Vango Imedemaa võtab vastu nii väiksemaid kui suuremaid gruppe. Mitmed erineva suurusega majad, lisaks telkimiskohad ja saunad. Sobiv koht suvepäevade pidamiseks. Süüa saab ise valmistada või ette tellida. 

Kõveri Puhkekeskus Kilingi-Nõmme ja Pärnu vahel. Taas koht ka suuremate gruppide majutamiseks. Saunad ikka ka!

Raamatu Külamaja (puhkemaja) Juba päris Läti piiri ääres. 17 voodikohta ja lisaks telkimise võimalus. Booking.com

  • Kõigisse eelpool nimetatud kohtadesse tuleme matkalistele oma transpordiga järele.
  • Veel huvitavat infot:

Allikukivi Veinimõis Peale matka sobib hästi hea vein. Veinimõisa pererahvas tutvustab hea meelega marjaveinide valmistamist, näitab istandust ja pakub degusteerida. Ka on ajalooline häärber ise vaatamisväärsuseks. Kodumaine hea vein sobib ka lõkke äärde. Tellige hüva rüübe lõkkeäärde või haarake kaasa otse Veinimõisast.

Massaažibuss  Saun peale matka on juba pigem reegel! Aga massaaž peale matka võib üllatus olla! Tellige massaažibuss just sinna, kus vaja!