Meist

Livonia Matkad, buss, väikebuss, matkabuss, kanuumatk, kanuumatkad, matk, puhkusLivonia Matkad on äriregistrisse registreeritud ja tegutseb ametlikult 2001 aastast. Ettevõtte loomishetkest oleme pannud alati rõhku matkakvaliteedile. Teenindame nii nagu sooviks meie endi teenindamist! Meie kliendiks on matkajad, kes soovivad peredega või seltskonnaga mõnusalt aega veeta kauni vaadetega, rahulikel jõgedel. Liivarannad, liivakivi paljandikud ja looduslikud liivakivikoopad ei jäta ükskõikseks tegelikult kedagi (õpilasgruppe, suvepäevalisi jne.)

Livonia Matkad, kanuumatk, kanuumatkad, lõke, lõuna, puhkus, aktiivne puhkus, Igal aastal oleme teenindustaset tõstnud. Juba pikemat aega pakume jõematkajale matkal ekskursioone, toitlustust, matkajate pildistamist ja jõe kaldal sauna. Soovi korral tuleme oma transpordiga matkajatele järgi lennujaama, hotelli või vanaisa tallu.

Oleme esimesed ja teadaolevalt ainukesed matkakorraldajad kes pakuvad kanuumatka koos koobaste külastamisega. Pakume matkasid Lätimaal koos eestikeelse, venekeelse matkasaatjaga. 

Loodame, et usaldate oma puhkuse meie korraldada.  Selleks küsige pakkumist e-kirja või telefoni teel. Ärge häbenege küsida kõige kohta, mis arusaamatuks on jäänud! Andke teada oma soovidest! Kõige parem matk / puhkus pannakse kokku ikka koostöös!

Ilusat matkapuhkust Teile soovides!

Matkakorraldaja Aivar Vint