Majutus jõe kaldal

Saun, Salatsi, jõgi, sauna, soomesaun, сауна, баня, Саласа

 

Salatsi jõe kaldal on meil pikaajaline partner. Saunamaja asub jõe kaldal ja seega saunalavalt jõkke jooksmine suur pluss sellele kohale. Maja on kahe korruseline. Esimesel korrusel on kaminatuba suurte akendega, vaatega kaunile Salatsi jõele, riietusruum, dušširuum, väike köök el.pliidiga ja saunalava umbes 8-le inimesele.Teisel korrusel on üks suur magamistuba rõduga. On 12 voodit ilma voodipesuta, ilma teki ja padjata. Kaasa oma tekk, magamiskott, padi. Põrandale mahub veel 20 inimest kuid matt/madrats siis ikka omal kaasa. Õues saab telkida. Saunamaja juures on 2 katusealust. Ühe all on laud pinkidega ja teise all on lõkkease piiratud kiviseintega. See koht on grillimiseks. Lahtist tuld saab nautida teisel lõkkeplatsil.
Salatsi jõe soome saunal on rendihind 170€ öö ja ei olene saunaliste arvust.

Koiva jõe kaldal majutus asub Valmiera ja Cesise vahel. See tähendab, et Koiva Rahvuspargi alal (GNP). Siin on pakkuda majutust erinevale maitsele.
Pere puhkemaja hinnaga 150€/öö. Maja on 3-me korruseline. Alumisel korrusel on köök ja söögituba. Köögis külmkapp ja el.pliit. Alumisel korrusel on ka dušširuum ja WC (eraldi). Teisel korrusel on suur aken vaatega tõusvale päikesele ja seda saab nautida nahksest diivanist. Avaras toas on ka lai voodi. Kolmas korrus on katusealune tuba  viie täispuhutava madratsiga. Hinna sisse kuuluvad ka voodipesud , käterätid, tekid, padjad. Õues saab teha lõket +puud. Kuigi majas on korralik pesemise võimalus, on võimalik rentida juurde soome sauna.
Naridega tuba 10-le on hinnaga 130€
Naridega tuba 20-le on hinnaga 230€

Rentides naridega toa on madrats ka hinna sees. Magamiskott, tekk, voodipesu, padi tuleb aga omal kaasa võtta. Hinna sees on lõkkeplats+puud, korraliku WC kasutamine ja katusealune laua ja pinkidega. Lisatasu eest soome sauna tellimine.
Telkimisplatsi hinda pean alati täpsustama omanikuga. Oleneb inimeste arvust. Ja meil selline praktika puudub. Vajadusel uurin ja annan teada. Ka telkijad saavad soome sauna rentida.

 
Saun, Salatsi, jõgi, sauna, soomesaun, сауна, баня, Саласа

Saunarent on hinnaga 50€/grupp. Leililava on 4-le inimesele, dušš ja suur riietumisruum. Riietumisruumis on ka väike laud toolidega mille taga saunajuttu puhuda.