Saunad

Saun, Salatsi, jõgi, sauna, soomesaun, сауна, баня, СаласаSaun Salatsi jõe kaldal:

Kõige loogilisem on tellida saun kanuumatka lõpetamise kohta. Selline saun on saadaval Salatsi jõe ülemjooksul, peale liivakivipaljandikke ja liivakivikoopaid. Kanuumatkalt saabudes ootab teid ees köetud saun ja lõõgastumine sauna juures võib alata. Saunal on 2 korrust. Teine korrus on ühine magamistuba. Alumisel korrusel kaminasaal, riietumise ruum, dušširuum, väike köök ja suur saunalava. Saunast jõeni on umbes 15 m.

  • Salatsi sauna rendihind on 170€.  Sauna saab rentida kas kogu õhtuks või järgmise päeva lõunani.

Saun Koiva jõe kaldal:Saun, Salatsi, jõgi, sauna, soomesaun, сауна, баня, Саласа

Valmiera ja Cesise vahel saab rentida sauna kui olete rentinud telkimisplatsi, majutust naridega grupitoas või majutust peremajas. saunast jõkke joosta on veidi kaugel. Kuid 4-inimese saunalaval saab kere kuumaks. Karastuse saab reguleeritava dušši all või külmaveega kapast. Sauna esikus ka väike laud seltskonna saunajuttude puhumiseks.
  • Koiva sauna rendihind on 50€.  Sauna saab rentida ainult koos majutusega (telkimine, peremaja või naridega tuba grupile)

 

Livonia Matkamaja saun:

 
Livonia Matkamaja, saun, leiliruum, leil, sauna, баня
 
Livonia Matkamaja, saun, sauna

Livonia Matkad-e matkajad saavad end saunas pesta ja kaminatoas jahutuda (ilma majutust tellimata). Siis puhtad riided selga ja autosse. Saunarent meie matkajatele peale matka, kaheks tunniks, on 40€.