Majutus meie naabruses

Kilingi-Nõmme ümbruses leiab majutuse igale maitsele. Kanuumatka tellija võib  majutuse broneerimise meie hoolde jätta. Kui soovite aga ise majutust broneerida, siis allpool leiate lingid ja lühikirjelduse:

Aasa puhkemajad on seevastu privaatsem koht. Kaks palkmaja saunadega ja magamiskohtadega sobivad rohkem peredele või väiksematele gruppidele, kes naudivad teineteise seltskonda saunas ja maja ümber muruplatsil. Sööki saab ise valmistada või perenaiselt tellida.

Peebu saunad (varasem Peebu Parvsaun) nime kandev kompleks on paljude saunade paradiis, kuid seal on ka üks saunamaja soome saunaga milles ka 8 voodikohta. Saunade ümber on võimalik rentida kämpinguid ja telkida.Sööke saab valmistada ise või toob matkakorraldaja teistest toitlustusasutustest kohale valmistoidu.

Vango Imedemaa on taas ka matkajate majutamiseks avatud. On siis grupid suured või väiksemad. Mitmed erineva suurusega majad, lisaks telkimiskohad ja saunad. Sobiv koht suvepäevade pidamiseks. Süüa saab ise valmistada või ette tellida. 

Kõveri Puhkekeskus Kilingi-Nõmme ja Pärnu vahel. Taas koht ka suuremate gruppide majutamiseks. Saunad ikka ka!

Sassijärve puhkemaja pakub külalistele privaatsust ja samal ajal tõelist avarust. Puhkemaja sobib umbes 10 liikmelisele grupile, hea võimalus matkale eelneval päeval järvel juba paadisõiduga tutvust teha. Mitmekesised võimalused aktiivseteks tegevusteks vabas õhus.

Raamatu Külamaja (puhkemaja) Juba päris Läti piiri ääres. 17 voodikohta ja lisaks telkimise võimalus. Booking.com

  • Kõigisse eelpool nimetatud kohtadesse tuleme matkalistele oma transpordiga järele.
  • Veel huvitavat infot:

Allikukivi Veinimõis Peale matka sobib hästi hea vein. Veinimõisa pererahvas tutvustab hea meelega marjaveinide valmistamist, näitab istandust ja pakub degusteerida. Ka on ajalooline häärber ise vaatamisväärsuseks. Kodumaine hea vein sobib ka lõkke äärde. Tellige hüva rüübe lõkkeäärde või haarake kaasa otse Veinimõisast.

Massaažibuss  Saun peale matka on juba pigem reegel! Aga massaaž peale matka võib üllatus olla! Tellige massaažibuss just sinna, kus vaja!