Koopasafari õpilastele

"KOOPASAFARI" KOOLI- JA KLASSIEKSKURSIOONIKS! 1-päevane kanuumatk saatjaga Salats jõel


Matkakoha hind alates Kil-Nõmmest on 30€ ja veel odavam, kui saabute jõele oma transpordiga.

 

BRONEERI MATK VÕI KÜSI LISAINFOT

Livonia Matkad, kanuumatk, koopasafari, kanuumatkad, kanuu, matk, õpilastele,

Väga põnev kanuumatk koos koobaste külastamisega on saadaval vaid meie pakkumistes.

Selle kanuumatka sisse mahuvad Salatsi jõe kaunid liivakivi paljandid ja koopad. See tähendab loomulikult ka seda, et vaatame püstloodis kaldajärsakuid nii alt (jõelt) ülesse kui ülevalt alla. Vaatame ka „mäe sisse“. See põnev jõgi asub Eesti piirile hästi lähedal, Põhja-Lätis. Saatjaks eesti- ja venekeelne giid Eestist.

Kanuumatkale lisaks toimub väike jalgsimatk Kajakalju Rahvuspargis, kus külastame Kuradikoobast (Kuradikeldrit). Kui suurvesi on taandunud, siis on võimalik külastada ka Baltimaade pikimat looduslikku liivakivikoobast. Selle koopa kogupikkuseks on uurijad mõõtnud 315 m.

Matka juurde kuulub ka lõkkel valmistatud kartulipuder, leib ja joogivesi. Söömiseks ja söögi valmistamiseks vajalikud nõud on matkakorraldaja poolt.

Jõematka alustamise koht on Kilingi-Nõmme või Mazsalaca linn. Kui saabute jõe äärde oma bussiga, kohtume Teiega Mazsalaca linnas. Matkasaatja juhatab Teie bussi jõe äärde. Matka ajal juhatatakse ekskursioonibuss edasi kanuumatka lõpetamise kohta matkalisi ootama.

Kanuumatka pikkust saab valida 8 või 12,5 km. Matka kestvus on umbes 5...6 tundi. Matkaaja sisse on arvestatud kanuumatk jõel, ekskursioonid  Kajakalju pargis, Suure X koopa külastus ja lõunapaus.

Eelmiste aastate kogemusest oleme lisanud võimaluse neile, kes jõel matkata ei saa (veidi haige, veekartus jne.) teha kaasa klassimatka kaldal saatvas autos. See tähendab, et koopakülastused, ekskursioonid maismaal, lõunapaus ja saunaõhtu saavad ikkagi kõik õpilased kaasa teha.

Matka hind õpilastele on 30€ (27€) matkakoht. Tasuta on iga 8-s koht (saatjad õpetajad, lapsevanemad). Matka aeg ja osavõtjate arv tuleb matkakorraldajaga kokku leppida ja sobiva aja olemasolu korral tuleb teha ettevõtte arvele ettemaks kas kogu matka maksumuses või vähemalt 10€ matkakoha eest. Vaid nii saab matka aega ja varustust broneerida. Kui matka maksumust tasutakse kahes jaos, tuleks teine pool summast tasuda vahetult enne kanuumatka ülekandega või kohapeal sularahas. Kohapeal kaardimakse võimalus puudub.

Livonia Matkad, kanuumatk, kanuumatkad, saun, soome saun, sauna, Salatsi,Lisatasu eest saab tellida õhtuks või kuni järgmise päeva lõunani soome sauna päris jõe kaldal. Sauna rendihind on 110€ ja ei olene matkajate arvust. 

TÄHELEPANU! Kuna Salatsi jõgi ja soome saun asuvad Läti Vabariigis, on vajalik piiri ületamiseks kaasa võtta kehtiv ID kaart või kehtiv Pass. Bussi tellimisel öelge kindlasti, et sõidate lätti (välismaale). Saate käibemaksu võrra odavamalt!

BRONEERI MATK VÕI KÜSI LISAINFOT